Zoeken naar nuance

Diversiteit is de sleutel tot eenheid. We geven verschillende perspectieven een podium en zorgen voor onverwachte ontmoetingen.

Verrassen

We kiezen niet voor het geëffend pad maar zetten de samenleving op een speelse manier aan het denken. Dat is de kracht van cultuur.

Verbinden

Dialoog zorgt voor verandering. Alleen als we elkaar begrijpen, groeien we naar een wereld waar we naar elkaar omkijken.

Casacourt © Vinnie De Craim

Onze missie

Curieus is een maatschappelijk geëngageerde community, die streeft naar een solidaire en inclusieve samenleving. We geloven sterk in cultuur, in haar meest diverse en verrassende vorm, als vitaal bindmiddel.

Lees meer over onze missie!

Dit is hoe Curieus mensen samenbrengt

Vrijwilliger worden en samen werken aan de maatschappij?

Curieus is een community vol enthousiaste vrijwilligers en ambassadeurs. Verbinders die dag in dag uit Curieus uitdragen in hun wijk, straat en eigen biotoop tot in alle uithoeken van Vlaanderen en Brussel. Is je nieuwsgierigheid geprikkeld of heb je een verbindend idee? Aarzel niet om ons te contacteren!

Over vrijwilligers
Op de hoogte blijven? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Ontmoet het team

Jurgen Theunissen

directeur

jurgen.theunissen@curieus.be 0477 27 55 74
Team member - directeur

Carolien Moens

community manager

carolien.moens@curieus.be
Team member - community manager

Lies Sacré

community manager

lies.sacre@curieus.be
Team member - community manager

Sanne Standaert

community builder Oost-Vlaanderen

sanne.standaert@curieus.be
Team member - community builder Oost-Vlaanderen

Shanice Wanjiku

community builder Oost-Vlaanderen

shanice.wanjiku@curieus.be
Team member - community builder Oost-Vlaanderen

Sainabou Johm

community builder Antwerpen

sainabou.johm@curieus.be
Team member - community builder Antwerpen

Joris Verplancke

community builder Vlaams-Brabant

joris.verplancke@curieus.be
Team member - community builder Vlaams-Brabant

Peter Desnerck

community builder West-Vlaanderen

peter.desnerck@curieus.be
Team member - community builder West-Vlaanderen

Peter Driesen

community builder Limburg

peter.driesen@curieus.be
Team member - community builder Limburg

Laura Greffe

community builder Antwerpen

laura.greffe@curieus.be
Team member - community builder Antwerpen

Alan De Bruyne

community builder Brussel

alan.debruyne@curieus.be
Team member - community builder Brussel

Marijke Vertommen

event coördinator

marijke.vertommen@curieus.be
Team member - event coördinator

Isabelle Neyt

eventmedewerker

isabelle.neyt@curieus.be
Team member - eventmedewerker

Dietlinde Oppalfens

coördinator beleid en kwaliteitszorg

dietlinde.oppalfens@curieus.be
Team member - coördinator beleid en kwaliteitszorg

Dago De Smet

coördinator communicatie

dago.desmet@curieus.be 0478 27 25 35
Team member - coördinator communicatie

Ellen Vandewiele

lay-out, communicatiemedewerker, productie

ellen.vandewiele@curieus.be
Team member - lay-out, communicatiemedewerker, productie

Kathleen Van de Velde

administratief medewerker

kathleen.vandevelde@curieus.be
Team member - administratief medewerker