Contact

Na vele jaren in Brussel is Curieus naar Antwerpen verhuisd! Spring eens binnen in het nieuwe kantoor en geniet van verse soep, koffie en gebak in Café Curieus.

VZW Curieus
Kemmelbergstraat 52
2600 Berchem
BE0414.371.132

E-mail: info@curieus.be
Tel.: 0477 66 00 83

communitybuilders:

Antwerpen: Laura Greffe,
laura.greffe@curieus.be

Brussel: Margot De Clerck,
margot.declerck@curieus.be

Limburg: Peter Driesen,
peter.driesen@curieus.be

Oost-Vlaanderen: Sanne Standaert,
sanne.standaert@curieus.be

Vlaams-Brabant: Joris Verplancke,
joris.verplancke@curieus.be

West-Vlaanderen: Peter Desnerck,
peter.desnerck@curieus.be

community managers:
Lies Sacré, lies.sacre@curieus.be
Carolien Moens, carolien.moens@curieus.be

event coördinator: Marijke Vertommen, marijke.vertommen@curieus.be

event medewerkers:
Isabelle Neyt, isabelle.neyt@curieus.be
Selma Franssen (+ programmator), selma.franssen@curieus.be
Ellen Vandewiele (+ lay-out, communicatiemedewerker), ellen.vandewiele@curieus.be

coördinator communicatie: Dago Desmet, dago.desmet@curieus.be

social media strategist: Shanice Wanjiku, shanice.wanjiku@curieus.be

coördinator beleid en kwaliteitszorg:
Dietlinde Oppalfens, dietlinde.oppalfens@curieus.be

administratief verantwoordelijke:
Kathleen Van de Velde, kathleen.vandevelde@curieus.be

directeur: Jurgen Theunissen, jurgen.theunissen@curieus.be

Contacteer ons!

Vind je het antwoord op jouw vraag niet op deze website? Stuur ons dan een bericht!

Contacteer ons