Een middag portretten schilderen in Filmhuis Klappei

Op woensdag 30 september ging de Antwerpse Art Club op verplaatsing naar Filmhuis Klappei. We waren te gast bij het project 'als vrouwen spreken', een wekelijkse gespreksgroep voor vrouwen die Nederlands willen leren.

 

Onze Antwerpse community builder Fauve ging in gesprek met de groep en na een fijne kennismaking werd al snel duidelijk dat er veel enthousiasme was om met verf aan de slag te gaan.

 

Het werd een workshop portret schilderen. Van ludieke monden tot realistische ogen, over karikaturen en voor sommigen de allereerste keer tekenen. Het was een hele fijne namiddag, met veel gelach en bewondering voor elkaar. Nieuwe talenten werden ontdekt en, wie weet, nieuwe hobby's geboren.  

 

Eén van de vrouwen: "Schilderen en tekenen maakt mijn hoofd leeg. Ik ben zo vaak met mijn gezin en mijn kindjes bezig. In deze workshop kon ik me weer even zelf kind voelen en genieten."

 

We kijken al uit naar het vervolg!

Blijf op de hoogte met de laatste artikelen