Festival van de Gelijkheid

Op 11, 12 en 13 december organiseert Curieus de elfde editie van het Festival. Onder het motto "The map is not the territory" zoeken we drie dagen lang naar verbinding, onverwachte ontmoetingen en verhelderende inzichten.

Een feest voor hoofd en hart. Dat is het Festival van de Gelijkheid in Gent. Een shot positieve energie als alternatief voor verzuring en polarisering.

Sinds de eerste editie van 2013 is het Festival uitgegroeid tot de grootste bijeenkomst van progressieve stemmen in het maatschappelijk debat. Tijdens de laatste editie kwamen meer dan 4.000 bezoekers af op het programma vol panels, sofababbels, boekenclubs, theater, muziek ... We zijn dankbaar en gedreven om voor die bezoekers in 2025 opnieuw een topeditie in elkaar te boksen.

Meer weten over het Festival van de Gelijkheid 2025?